Tooted
Näitan 101–150 tulemust 366-st
-

Kalev Bitter 70% tume šokolaad 190g x 10
44,64 €/kast 23,49 €/kg
4,46 €/tk Lisa korvi
Kalev Bitter 87% eriti tume šokolaad 100g x 15
36,08 €/kast 24,05 €/kg
2,41 €/tk Lisa korvi
Kalev brownie-maitseline batoon karamelli ja metspähklitega piimašokolaadis 50g x 15
12,65 €/kast 16,87 €/kg
0,84 €/tk Lisa korvi
Kalev Drako koolamaitselised närimiskommid 110g x 27
37,83 €/kast 12,74 €/kg
1,40 €/tk Lisa korvi
Kalev Drako maasikamaitselised närimiskommid 110g x 27
37,83 €/kast 12,74 €/kg
1,40 €/tk Lisa korvi
Kalev Drako närimiskommide segu 420g x 8
41,76 €/kast 12,43 €/kg
5,22 €/tk Lisa korvi
Kalev Drako õunamaitselised närimiskommid 110g x 27
37,83 €/kast 12,74 €/kg
1,40 €/tk Lisa korvi
Kalev Drako puuviljamaitselised närimiskommid 110g x 27
37,83 €/kast 12,74 €/kg
1,40 €/tk Lisa korvi
Kalev Eesti piimašokolaad 100g x 13
32,88 €/kast 25,29 €/kg
2,53 €/tk Lisa korvi
Kalev Eesti pralineekommid india pähkliga 500g x 12
118,15 €/kast 19,69 €/kg
9,85 €/tk Lisa korvi
Kalev Eesti valik šokolaadikomme 186g x 8
43,15 €/kast 29,00 €/kg
5,39 €/tk Lisa korvi
Kalev Ekstra küpsis 180g x 48
57,14 €/kast 6,61 €/kg
1,19 €/tk Lisa korvi
Kalev eukalüpti-mentoolimaitseline täidisega karamell 120g x 27
25,11 €/kast 7,75 €/kg
0,93 €/tk Lisa korvi
Kalev Halloween kommisegu 500g x 8
59,22 €/kast 14,81 €/kg
7,40 €/tk Lisa korvi
Kalev Kalevipoeg piimašokolaad mandlitega 270g x 10
62,74 €/kast 23,24 €/kg
6,27 €/tk Lisa korvi
Kalev kama-jogurtibatoonike 150g x 21
44,27 €/kast 14,05 €/kg
2,11 €/tk Lisa korvi
Kalev kamatahvel 100g x 15
19,34 €/kast 12,89 €/kg
1,29 €/tk Lisa korvi
Kalev kamatahvel 190g x 10
24,43 €/kast 12,86 €/kg
2,44 €/tk Lisa korvi
Kalev kamatahvel mustikate ja küpsistega 100g x 13
16,76 €/kast 12,89 €/kg
1,29 €/tk Lisa korvi
Kalev Kannel šokolaadikommid 300g x 5
106,95 €/kast 71,30 €/kg
21,39 €/tk Lisa korvi
Kalev Karakum vahvlitükkidega pralineekomm 175g x 21
73,69 €/kast 20,05 €/kg
3,51 €/tk Lisa korvi
Kalev karamellikommide segu 350g x 8
21,53 €/kast 7,69 €/kg
2,69 €/tk Lisa korvi
Kalev Kaseke kakaobatoonike 150g x 21
45,83 €/kast 14,55 €/kg
2,18 €/tk Lisa korvi
Kalev Kaseke kakaobatoonike kaalu 1kg x 6
81,77 €/kast 13,63 €/kg
13,63 €/tk Lisa korvi
Kalev Kirju koer kakaobatoon küpsise ja marmelaadiga 36g x 16
10,52 €/kast 18,26 €/kg
0,66 €/tk Lisa korvi
Kalev Kirju koer küpsise ja marmelaadiga kakaobatoonike 200g x 21
65,10 €/kast 15,50 €/kg
3,10 €/tk Lisa korvi
Kalev kirsimaitseline marmelaadikomm kaalu 1kg x 6
80,28 €/kast 13,38 €/kg
13,38 €/tk Lisa korvi
Kalev kirsimaitselised marmelaadikommid 175g x 21
52,60 €/kast 14,31 €/kg
2,50 €/tk Lisa korvi
Kalev Kiss-Kiss iiris 150g x 21
33,85 €/kast 10,75 €/kg
1,61 €/tk Lisa korvi
Kalev Kiss-Kiss pehme iiris 150g x 21
33,85 €/kast 10,75 €/kg
1,61 €/tk Lisa korvi
Kalev klassikaline küpsis 163g x 48
48,81 €/kast 6,24 €/kg
1,02 €/tk Lisa korvi
Kalev klassikaline küpsis 1kg x 1
5,77 €/tk 5,77 €/kg
5,77 €/tk Lisa korvi
Kalev klassikaline martsipanibatoon 40g x 16
13,49 €/kast 21,08 €/kg
0,84 €/tk Lisa korvi
Kalev klassikaline trühvel kaalu 2kg x 1
60,55 €/tk 30,28 €/kg
60,55 €/tk Lisa korvi
Kalev klassikalised martsipanikommid 150g x 16
68,84 €/kast 28,68 €/kg
4,30 €/tk Lisa korvi
Kalev klassikalised martsipanikommid 175g x 21
73,69 €/kast 20,05 €/kg
3,51 €/tk Lisa korvi
Kalev klassikalised piparkoogid 1kg x 1
8,37 €/tk 8,37 €/kg
8,37 €/tk Lisa korvi
Kalev klassikalised trühvlid 160g x 6
51,78 €/kast 53,94 €/kg
8,63 €/tk Lisa korvi
Kalev Komeet kama-kohvi maitseline pralineekomm 175g x 21
51,56 €/kast 14,03 €/kg
2,46 €/tk Lisa korvi
Kalev Komeet kama-kohvi maitseline pralineekomm etiketita kaalu 10kg x 1
117,38 €/tk 11,74 €/kg
117,38 €/tk Lisa korvi
Kalev kreemitäidisega piparkoogid 205g x 24
54,76 €/kast 11,13 €/kg
2,28 €/tk Lisa korvi
Kalev krõbe kaeraküpsis 300g x 25
64,48 €/kast 8,60 €/kg
2,58 €/tk Lisa korvi
Kalev krõbe mini-kaeraküpsis 120g x 14
18,05 €/kast 10,74 €/kg
1,29 €/tk Lisa korvi
Kalev Kummikad ussikujuliste kummikommide segu 120g x 30
59,15 €/kast 16,43 €/kg
1,97 €/tk Lisa korvi
Kalev Kummikad rõõmsate kummikommide segu 120g x 30




