Tooted
Näitan 251–300 tulemust 366-st
-
Maiuspala india pähklitega pralineekomm kaalu 1kg x 6
100,29 €/kast 16,72 €/kg
16,72 €/tk Lisa korviMaiuspala šokolaadipall mandli ja india pähkliga 140g x 18
71,87 €/kast 28,52 €/kg
3,99 €/tk Lisa korviMartsipani mass 3kg x 1
47,94 €/tk 15,98 €/kg
47,94 €/tk Lisa korviMesikäpp Dops vanillimaitselise täidisega küpsised 210g x 24
55,95 €/kast 11,10 €/kg
2,33 €/tk Lisa korviMesikäpp kakaobatoonike vahvliga 150g x 21
48,69 €/kast 15,46 €/kg
2,32 €/tk Lisa korviMesikäpp kakaomaitselised Käpaküpsised 250g x 8
16,96 €/kast 8,48 €/kg
2,12 €/tk Lisa korviMesikäpp Küpsisenommid küpsisepallid piimašokolaadis 120g x 18
43,08 €/kast 19,94 €/kg
2,39 €/tk Lisa korviMesikäpp Mõnus Maius maisipallid iirisega 25g x 20
13,39 €/kast 26,78 €/kg
0,67 €/tk Lisa korviMesikäpp NeliPäkk kommisegu 500g x 8
51,68 €/kast 12,92 €/kg
6,46 €/tk Lisa korviMesikäpp piimabatoonike vahvliga 150g x 21
45,83 €/kast 14,55 €/kg
2,18 €/tk Lisa korviMesikäpp piimašokolaad vahvliga 100g x 13
31,27 €/kast 24,05 €/kg
2,41 €/tk Lisa korviMesikäpp piimašokolaad vahvliga 270g x 10
62,74 €/kast 23,24 €/kg
6,27 €/tk Lisa korviMesikäpp riisiampsud piimašokolaadis 140g x 12
39,13 €/kast 23,29 €/kg
3,26 €/tk Lisa korviMesikäpp šokolaadiglasuuriga kakaobatoonike 200g x 21
67,18 €/kast 16,00 €/kg
3,20 €/tk Lisa korviMesikäpp šokolaadimaitselise kreemiga vahvlid 250g x 12
33,33 €/kast 11,11 €/kg
2,78 €/tk Lisa korviMesikäpp vahukommid piimašokolaadis 115g x 18
30,80 €/kast 14,88 €/kg
1,71 €/tk Lisa korviMesikäpp vahvliga kakaobatoonike kaalu 1kg x 6
92,40 €/kast 15,40 €/kg
15,40 €/tk Lisa korvi- Allahindlus!
Mesikäpp vahvlike šokolaadis 40g x 20
16,86 €/kast 10,91 €/kast21,08 €/kg 13,64 €/kg
0,84 €/tk 0,55 €/tkLisa korviMesikäpp vahvlikommid pralineekreemiga 1kg x 3
59,45 €/kast 19,82 €/kg
19,82 €/tk Lisa korviMesikäpp vahvlikommid pralineekreemiga 150g x 15
48,55 €/kast 21,58 €/kg
3,24 €/tk Lisa korviMesikäpp vanillimaitselise kreemiga vahvlid 250g x 12
33,33 €/kast 11,11 €/kg
2,78 €/tk Lisa korviMSC Abba Kalles Kaviar 190g x 32
82,14 €/kast 13,51 €/kg
2,57 €/tk Lisa korviMSC Abba Lõhepasteet 145g x 8
17,96 €/kast 15,48 €/kg
2,25 €/tk Lisa korviMSC Abba Tuunikalapasteet 145g x 8
17,96 €/kast 15,48 €/kg
2,25 €/tk Lisa korviOravake pähklitükkidega pralineekomm kaalu 1kg x 6
131,84 €/kast 21,97 €/kg
21,97 €/tk Loe edasiPai Kiivi-mango smuuti 250ml x 10
Pant 1,00 €18,97 €/kast 7,13 €/kg
1,90 €/tk Lisa korviPai Kookose-ananassi smuuti 250ml x 10
Pant 1,00 €18,97 €/kast 7,13 €/kg
1,90 €/tk Lisa korviPai Maasika-banaani smuuti 250ml x 10
Pant 1,00 €18,97 €/kast 7,16 €/kg
1,90 €/tk Lisa korvi- Allahindlus!
Pai Maasika-banaani smuuti 750ml x 6
Pant 0,60 €23,73 €/kast 15,40 €/kast4,98 €/kg 3,23 €/kg
3,96 €/tk 2,57 €/tkLisa korviPai maasika-kirsi smuuti 200ml x 18
20,09 €/kast 5,29 €/kg
1,12 €/tk Lisa korviPai Mango-apelsini smuuti 250ml x 10
Pant 1,00 €18,97 €/kast 7,19 €/kg
1,90 €/tk Lisa korviPai Mango-apelsini smuuti 750ml x 6
Pant 0,60 €23,73 €/kast 4,99 €/kg
3,96 €/tk Lisa korviPai Mango-apelsini-ananassi smuuti 200ml x 18
20,09 €/kast 5,27 €/kg
1,12 €/tk Lisa korviPai Mango-banaani smuuti 250ml x 10
Pant 1,00 €18,97 €/kast 7,21 €/kg
1,90 €/tk Lisa korviPai Mustika-mustasõstra smuuti 200ml x 18
20,09 €/kast 5,26 €/kg
1,12 €/tk Lisa korviPai Vaarika-mustika smuuti 250ml x 10
Pant 1,00 €18,97 €/kast 7,19 €/kg
1,90 €/tk Lisa korviPai Vaarika-mustika smuuti 750ml x 6
Pant 0,60 €23,73 €/kast 4,99 €/kg
3,96 €/tk Lisa korviPai+ Aedmuraka-mustika smuuti chia-seemnetega 250ml x 10
Pant 1,00 €20,58 €/kast 7,80 €/kg
2,06 €/tk Lisa korvi- Allahindlus!
Pai+ Ananassi-mango smuuti B-rühma vitamiinidega 250ml x 10
Pant 1,00 €20,58 €/kast 13,39 €/kast7,80 €/kg 5,07 €/kg
2,06 €/tk 1,34 €/tkLisa korviPai+ Maasika-mango smuuti kaeraga 250ml x 10
Pant 1,00 €26,16 €/kast 9,80 €/kg
2,62 €/tk Lisa korviPai+ Mango-kookose-mündi smuuti chia-seemnetega 250ml x 10
Pant 1,00 €26,16 €/kast 9,91 €/kg
2,62 €/tk Lisa korviPanda Täytelaku täidisega lagritsa segu 250g x 18
38,61 €/kast 8,58 €/kg
2,15 €/tk Lisa korviPaulúns Krõbe Granola kakao ja vaarikatega 450g x 8
35,22 €/kast 9,78 €/kg
4,40 €/tk Lisa korviPaulúns Krõbe Granola kaneeli ja õunaga 450g x 8
35,22 €/kast 9,78 €/kg
4,40 €/tk Lisa korviPaulúns Krõbe Granola sarapuupähklite ja datlitega 450g x 8

















































