Tooted
Näitan 151–200 tulemust 366-st
-
Allahindlus!
Kalev Limoncello martsipanibatoon 40g x 16
13,49 €/kast 8,13 €/kast21,08 €/kg 12,70 €/kg
0,84 €/tk 0,51 €/tkLisa korviKalev Limoncello martsipanikommid 175g x 21
73,69 €/kast 20,05 €/kg
3,51 €/tk Lisa korviKalev Linda piimašokolaad purustatud metspähklitega 270g x 10
62,74 €/kast 23,24 €/kg
6,27 €/tk Lisa korviKalev Linnupiim vahustatud vanillitäidisega šokolaadikommid 136g x 16
81,15 €/kast 37,29 €/kg
5,07 €/tk Lisa korviKalev Linnupiim valik vahustatud täidisega šokolaadikomme 238g x 8
57,54 €/kast 30,22 €/kg
7,19 €/tk Lisa korviKalev maapähklibatoon karamelliga piimašokolaadis 50g x 15
12,65 €/kast 16,87 €/kg
0,84 €/tk Lisa korviKalev maasika-rabarberimaitselised marmelaadikommid 175g x 21
52,60 €/kast 14,31 €/kg
2,50 €/tk Lisa korviKalev maasikamaitseline karamell 120g x 27
25,11 €/kast 7,75 €/kg
0,93 €/tk Lisa korviKalev Maiuspala batoon india pähklitega 40g x 16
13,49 €/kast 21,08 €/kg
0,84 €/tk Lisa korviKalev Maiuspala pralineekommid 200g x 8
56,84 €/kast 35,53 €/kg
7,11 €/tk Lisa korviKalev Maiuspala pralineekommid 350g x 8
56,84 €/kast 20,30 €/kg
7,11 €/tk Lisa korvi- Allahindlus!
Kalev Maiuspala tume šokolaad täidisega 100g x 13
32,88 €/kast 19,67 €/kast25,29 €/kg 15,13 €/kg
2,53 €/tk 1,51 €/tkLisa korviKalev mandel tumedas šokolaadis 140g x 18
71,87 €/kast 28,52 €/kg
3,99 €/tk Lisa korviKalev Mari marjamaitselised marmelaadikommid 175g x 21
52,60 €/kast 14,31 €/kg
2,50 €/tk Lisa korviKalev martsipanimaitseline pralineekomm 175g x 21
54,68 €/kast 14,88 €/kg
2,60 €/tk Lisa korviKalev martsipanimaitseline pralineekomm kaalu 1kg x 6
80,72 €/kast 13,45 €/kg
13,45 €/tk Lisa korviKalev Merekivid rosin suhkrus 160g x 18
32,59 €/kast 11,32 €/kg
1,81 €/tk Lisa korviKalev metspähkel piimašokolaadis 140g x 18
71,87 €/kast 28,52 €/kg
3,99 €/tk Lisa korviKalev metspähkel tumedas šokolaadis 140g x 18
71,87 €/kast 28,52 €/kg
3,99 €/tk Lisa korviKalev mündi mandel piimašokolaadis 140g x 18
71,87 €/kast 28,52 €/kg
3,99 €/tk Lisa korviKalev mustsõstramaitselised marmelaadikommid 175g x 21
52,60 €/kast 14,31 €/kg
2,50 €/tk Lisa korviKalev Nurr kassikaline piimašokolaad 100g x 15
36,08 €/kast 24,05 €/kg
2,41 €/tk Lisa korviKalev Nurr kassikaline piimašokolaad 190g x 10
44,64 €/kast 23,49 €/kg
4,46 €/tk Lisa korviKalev Nurr Krõbinad rosinad piimašokolaadis 150g x 21
74,47 €/kast 23,64 €/kg
3,55 €/tk Lisa korvi- Allahindlus!
Kalev Nurr õhuline piimašokolaad 65g x 13
23,21 €/kast 14,99 €/kast27,47 €/kg 17,74 €/kg
1,79 €/tk 1,15 €/tkLisa korviKalev Nurr piimašokolaad 20g x 30
21,58 €/kast 35,97 €/kg
0,72 €/tk Lisa korvi- Allahindlus!
Kalev Oravake pähklitükkidega pralineekomm 175g x 21
73,69 €/kast 44,27 €/kast20,05 €/kg 12,05 €/kg
3,51 €/tk 2,11 €/tkLisa korviKalev õuna marmelaadikommid 175g x 21
52,60 €/kast 14,31 €/kg
2,50 €/tk Lisa korviKalev pähklikreemi täidisega küpsis 2-pakk 410g x 12
44,79 €/kast 9,10 €/kg
3,73 €/tk Lisa korviKalev pähklikreemi täidisega küpsis 205g x 24
54,46 €/kast 11,07 €/kg
2,27 €/tk Lisa korviKalev Pidulik valik šokolaadikomme 435g x 8
86,40 €/kast 24,83 €/kg
10,80 €/tk Lisa korviKalev piimašokolaad 190g x 10
44,64 €/kast 23,49 €/kg
4,46 €/tk Lisa korviKalev piimašokolaad purustatud metspähklitega 100g x 13
31,27 €/kast 24,05 €/kg
2,41 €/tk Lisa korviKalev piimašokolaad purustatud metspähklitega 190g x 9
40,18 €/kast 23,50 €/kg
4,46 €/tk Lisa korviKalev piimašokolaad tervete metspähklitega 100g x 13
31,27 €/kast 24,05 €/kg
2,41 €/tk Lisa korvi- Allahindlus!
Kalev piimašokolaad tervete metspähklitega 190g x 9
40,18 €/kast 26,11 €/kast23,50 €/kg 15,27 €/kg
4,46 €/tk 2,90 €/tkLisa korviKalev piimašokolaadi medal 15g x 56
45,83 €/kast 54,56 €/kg
0,82 €/tk Lisa korviKalev Pilveke piimabatoonike 150g x 21
45,83 €/kast 14,55 €/kg
2,18 €/tk Lisa korviKalev piparkoogid 1kg x 1
7,55 €/tk 7,55 €/kg
7,55 €/tk Lisa korviKalev piparkoogid 240g x 12
23,06 €/kast 8,01 €/kg
1,92 €/tk Lisa korviKalev piparkoogililled 500g x 12
63,69 €/kast 10,62 €/kg
5,31 €/tk Lisa korviKalev piparkoogisüdamed 300g x 12
50,44 €/kast 14,01 €/kg
4,20 €/tk Lisa korviKalev piparmündimaitseline karamell 120g x 27
25,11 €/kast 7,75 €/kg
0,93 €/tk Lisa korviKalev Piret piimašokolaad tervete metspähklitega 270g x 9
56,47 €/kast 23,24 €/kg
6,27 €/tk Lisa korviKalev pistaatsiapähklitega pralineekomm kaalu 1kg x 6

















































