Kommid
Näitan 51–72 tulemust 72-st
-

Kalev Teekonna maapähklitega pralineekomm 175g x 21
51,56 €/kast 14,03 €/kg
2,46 €/tk Lisa korvi
Kalev Teekonna maapähklitega pralineekomm kaalu 1kg x 6
80,72 €/kast 13,45 €/kg
13,45 €/tk Lisa korvi
Kalev Tiina rummimaitseline marmelaadikomm kaalu 1kg x 6
80,28 €/kast 13,38 €/kg
13,38 €/tk Lisa korviKalev Tiina rummimaitselised marmelaadikommid 175g x 21
52,60 €/kast 14,31 €/kg
2,50 €/tk Lisa korviKalev Tõmmu rummimaitseline pumatikomm kaalu 1kg x 6
80,72 €/kast 13,45 €/kg
13,45 €/tk Lisa korviKalev Tõmmu rummimaitselised pumatikommid 175g x 21
52,60 €/kast 14,31 €/kg
2,50 €/tk Lisa korviKannel šokolaadikommid kaalu 2kg x 1
60,55 €/tk 30,28 €/kg
60,55 €/tk Lisa korviKirju koer küpsise ja marmelaadiga kakaobatoonike kaalu 1kg x 6
92,40 €/kast 15,40 €/kg
15,40 €/tk Lisa korviKiss-Kiss iiris kaalu 1kg x 6
59,97 €/kast 10,00 €/kg
10,00 €/tk Lisa korviKomeet kama-kohvi maitseline pralineekomm kaalu 1kg x 6
80,72 €/kast 13,45 €/kg
13,45 €/tk Lisa korviMaiuspala india pähklitega pralineekomm 175g x 21
62,50 €/kast 17,01 €/kg
2,98 €/tk Lisa korviMaiuspala india pähklitega pralineekomm kaalu 1kg x 6
100,29 €/kast 16,72 €/kg
16,72 €/tk Lisa korviMesikäpp kakaobatoonike vahvliga 150g x 21
48,69 €/kast 15,46 €/kg
2,32 €/tk Lisa korviMesikäpp NeliPäkk kommisegu 500g x 8
51,68 €/kast 12,92 €/kg
6,46 €/tk Lisa korviMesikäpp piimabatoonike vahvliga 150g x 21
45,83 €/kast 14,55 €/kg
2,18 €/tk Lisa korviMesikäpp riisiampsud piimašokolaadis 140g x 12
39,13 €/kast 23,29 €/kg
3,26 €/tk Lisa korviMesikäpp šokolaadiglasuuriga kakaobatoonike 200g x 21


















